PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Polimex-Mostostal za 48,65 mln zł wybuduje Outlet Park Szczecin

Autor: www.dlahandlu.pl 1 września 2011 09:46

Polimex-Mostostal został generalnym wykonawcą Outlet Park Szczecin - pierwszego centrum wyprzedażowego w regionie zachodniopomorskim realizowanego przez Echo Investment. Wartość umowy to 48,65 mln zł netto.

Outlet Park Szczecin powstaje w dzielnicy Prawobrzeże, w miejscu funkcjonującego centrum handlowego przy ul. Struga, którego właścicielem jest Echo Investment.
Proces komercjalizacji prowadzony jest we współpracy z firmą CB Richard Ellis. - Proces ten przebiega bardzo dobrze, na chwilę obecną wynajęte jest blisko 70 proc. powierzchni. Toczą się kolejne rozmowy, głównie z firmami, które zainteresowane są lokalami o dużej powierzchni - mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment

Realizacja Outlet Park Szczecin odbywa się w dwóch etapach. Pierwsza, trwająca już faza, zakłada powstanie galerii handlowej, w której znajdzie się 70 lokali handlowych, wielosalowe kino Helios, supermarket „Piotr i Paweł" i sklep elektroniczny. Jej zakończenie zaplanowano na pierwszą połowę 2012 roku. Najwcześniej rok po zakończeniu pierwszego etapu, rozpoczną się prace związane z drugą fazą, w której powstanie około 60 sklepów.
Powierzchnia wynajmowalna Outlet Park Szczecin to ponad 23 000 mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 1 400 miejsc parkingowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane