Półmetek prac w Galerii Bronowice

Autor: dlahandlu.pl 15 kwietnia 2013 09:26

Zakończyły się prace konstrukcyjne i zadaszeniowe przy budowie krakowskiej Galerii Bronowice. Stopień komercjalizacji centrum handlowego wynosi obecnie 76 proc.

Budynek o długości blisko 0,5 km i wysokości 18 m przygotowany jest już do prac wykończeniowych. - Inaugurujemy nowy rozdział naszej firmy, dla której projekt w krakowskich Bronowicach jest projektem flagowym: największym, najbardziej złożonym, i nie umniejszając rangi naszym dotychczasowym dokonaniom, najciekawszym - powiedział Benoit Charles dyrektor generalny Immochan Polska podczas uroczystości zawieszenia wiechy, która odbyła się w Krakowie 12 kwietnia br.

Galeria Bronowice to pierwsza dwukondygnacyjna galeria handlowa, budowana w Polsce na zlecenie Grupy Auchan. Budynek, inspirowany sztuką Młodej Polski, będzie miał 60 tys. mkw. powierzchni handlowej. W obiekcie obok największego w Polsce jednopoziomowego hipermarketu Auchan i elektromarketu Saturn znajdą się sklepy ponad 160 znanych marek. Do użytku klientów galerii oddany zostanie trzykondygnacyjny parking na 2800 miejsc.

Budowa Galerii Bronowice rozpoczęła się w styczniu 2012 roku. Prace mają zakończyć się jesienią tego roku. Ich wykonawcą jest firma Erbud.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane