PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Polmlek reklamuje mleko Łagodne

Autor: pr 1 października 2014 10:47

Polmlek reklamuje mleko Łagodne

1 października startuje intensywna kampania telewizyjna mleka Łagodne firmy Polmlek. Kampania ma charakter informacyjny a jej celem jest przedstawienie kluczowych benefitów produktu, którymi są: obniżona o 80 proc. wartość laktozy, lekkostrawność, naturalnie słodki smak oraz wartości odżywcze zwykłego mleka.

Spot 30" i 15" będzie emitowany w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych: TVN, Polsat, TVP1, TVP2 oraz stacjach tematycznych TVN, Polsat, TVP i TV4. Hasłem kampanii jest „Mleko Łagodne dla każdego, bez wyjątku!"

Mleko Łagodne należy do portfolio Grupy Polmlek. Dzięki formule obniżonej o 80 % wartości laktozy jest delikatne dla żołądka, ma naturalnie słodki smak i dobrą tolerancję przez osoby mające problemy trawienne. Jednocześnie, niewielka wartość laktozy sprawia, że zawarty w mleku wapń jest lepiej przyswajalny. Problem nietolerancji laktozy dotyka coraz więcej osób dorosłych i często jest zaburzeniem trudnym do zdiagnozowania. Mleko ŁAGODNE jest jedynym na polskim rynku mlekiem o obniżonej o 80% wartości laktozy.

Za kreację spotów reklamowych oraz key visuala odpowiedzialna jest krakowska agencja S4. Planowanie i zakup mediów powierzony został agencji Starcom.

Kampania telewizyjna potrwa 5 tygodni i będzie wspierana reklamą w prasie branżowej, internetem, animacjami oraz degustacjami w nowoczesnym kanale sprzedaży. Projekt jest częścią realizowanego przez firmę Polmlek rebrandingu oraz systematyzowania portfolio Grupy.
Prezentowane w spocie logo Polmlek zostało marką parasolową i docelowo ma zastąpić marki lokalne działające w obrębie Grupy Polmlek.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane