Polomarket: Bardziej niż na ekspansję terytorialną, stawiamy na modernizowanie starszych placówek

Autor: dlahandlu.pl 29 sierpnia 2017 11:30

Polomarket: Bardziej niż na ekspansję terytorialną, stawiamy na modernizowanie starszych placówek fot. materiały prasowe

Sklep sieci Polomarket w Zduńskiej Woli przy ul. Sieradzkiej 38 został gruntownie zmodernizowany.

Zrobiono termoizolację całego budynku, zamontowano nowy sufit i zmieniono całe wyposażenie. Zupełnie nowe są regały, stoisko mięsno-wędliniarskie, strefa fresh, stoisko piekarniczo-ciastkarskie oraz regał nabiałowy. Obiekt został dostosowany do nowego systemu identyfikacji wizualnej, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Sklep przeszedł również metamorfozę techniczną – wprowadzono nowe systemy chłodząco-grzewcze, zmodyfikowano system nagłaśniający, założono klimatyzację. Sklep jest teraz bardziej komfortowy również dla pracowników dzięki powiększonym pomieszczeniom socjalnym, nowym ekranom dotykowym przy kasach, a także zoptymalizowaniu układu alejek sklepowych.
– Zależy nam na tym, aby nasze sklepy były jak najbardziej komfortowe zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników. Dlatego w ostatnich miesiącach bardziej niż na ekspansję terytorialną stawiamy na modernizowanie starszych placówek – komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Otwarcie sklepu po remoncie odbędzie się 30 sierpnia. Sklep znajduje się przy ul. Sieradzkiej 38, będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6.15-21.00, natomiast w niedzielę – od 9.00 do 20.00. Odnowiony parking pomieści około 30 samochodów.
W Zduńskiej Woli funkcjonują 3 sklepy sieci POLOmarket, a w całym województwie łódzkim – 20.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,51

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane