Polomarket czeka na zgodę UOKiK ws. przystąpienia do GH PL Plus

Autor: www.dlahandlu.pl 12 sierpnia 2014 10:19

Do UOKiK-u wpłynął wniosek ws. utworzenia przez POLOmarket sp. z o.o., Piotr i Paweł S.A., Bać-Pol S.A. oraz Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Topaz” wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą GH PL Plus sp. z o.o.

Wniosek wpłynął 7 sierpnia. Sprawa jest obecnie w toku.

Przypomnijmy, 25 czerwca został podpisany list intencyjny pomiędzy dotychczasowymi udziałowcami grupy a siecią sklepów Polomarket. 

Udziałowcy są zgodni, że dzięki przyłączeniu sklepów sieci POLOmarket, dostawcy otrzymają w ramach GH PL Plus nowy impuls do zacieśnienia współpracy i kreowania nowych możliwości.
Sieć Polomarket liczy obecnie ok. 420 sklepów na terenie całego kraju. W ubiegłym roku do sieci dołączyło 36 placówek. W 2014 roku firma planuje otworzyć co najmniej 50 kolejnych sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • kruszek okruszek 2014-08-13 17:23:54

  porównaj ceny i marki własne w polo i w PP... zresztą to PP parę lat temu zmienił komunikację i poszedł w kierunku superów. De facto te dwie sieci idealnie się uzupełniają (szeroka lista aso PP i głównie duże miasta, wąska lista polo i głównie mniejsze miasta). Razem poprzez skalę mogą stworzyć coś bardzo ciekawego. Bać Pol... dobrze pomyślana struktura takiej grupy może dać jeszcze większą skalę zakupów i być krajową przeciwwagą dla złodziejskiej żabki, eurocash itp Tylko, czy Polacy potrafią się dogadać i stworzyć taką skuteczną grupę i dogonić eurocash i biede?

 • b prac. marketu 2014-08-13 03:38:17

  Na miły Bóg tylko aby kadra z POLOmarketu nie opanowała nową grupę Raczej stawiajcie na PP!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  0,59

 • Śr

  0,31

 • Min

  0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane