Polomarket i Biedronka wspierają sprzedaż akcjami dla klientów

Autor: dlahandlu.pl 6 października 2015 13:12

Polomarket i Biedronka chcą przyciągnąć klientów organizując konkursy z nagrodami.

W związku z 18 urodzinami POLOmarket przygotował jubileuszową loterię „Dziękujemy i rozdajemy 150 000 nagród!”. Do wygrania są między innymi 4 samochody Volkswagen POLO, sprzęt elektroniczny, torebki Batycki oraz wiele innych - w sumie ponad 150 tys. - nagród. Oprócz loterii na sklepowych półkach w promocyjnych cenach pojawi się łącznie kilkaset produktów – co tydzień inna grupa. 

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy za 20 zł lub kupić produkty oznaczone symbolem urodzinowego balonika. Wówczas klient otrzyma zdrapkę, pod którą ukryte są nagrody natychmiastowe lub kod do zarejestrowania dający szansę gry o samochody. Loteria potrwa od 7 października do 3 listopada.

Biedronka z kolei zorganizowała konkurs pod nazwą „20 lat Biedronki”. Sprzedażą promocyjną objęte są produkty marek: Knorr, Lipton, Delma, Cif, Rexona, należące do Unilever Polska.
Konkurs trwa od 28 września br. do 9 marca 2016 r.

Aby wziąć udział w konkursie należy najpóźniej do 25 października br. w dowolnym sklepie Biedronka dokonać jednorazowego zakupu dowolnych produktów promocyjnych za kwotę minimum 20 zł i
zachować dowód zakupu oraz wykonać zadanie konkursowe polegające na uzupełnieniu zdania „Kupuję w Biedronce ponieważ...”. Odpowiedź przesłać do organizatora SMS-em.


 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • felek 2015-10-06 14:06:45

  kto bogatym zabroni

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  6,99

 • Śr

  5,15

 • Min

  3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane