PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

POLOMarket już w GH PL Plus

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 20 października 2014 10:50

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wyraził zgodę na dołączenie do aliansu GH PL PLUS sieci sklepów POLOmarket. Tym samym zostały spełnione wszystkie warunki do tego, aby kompleksowa współpraca obydwu partnerów stała się faktem. W konsekwencji 17 października podpisano akt notarialny, na mocy którego spółka stała się udziałowcem spółki GH PL Plus sp. z o.o.

- Ten ruch bardzo zbliżył GH PL Plus do zrealizowania założeń zdefiniowanych podczas powstawania aliansu. Podmioty zintegrowane w aliansie dysponują już dziś potencjałem sprzedaży na poziomie 7 mld złotych. Udziałowcy zgodnie potwierdzają, że zmierzają do tego, aby alians jak najszybciej osiągnął sprzedaż na poziomie 10 mld złotych rocznie - informuje Grupa.
W najbliższym czasie, już w nowym układzie z POLOmarketem jako wspólnikiem, zostaną potwierdzone cele strategiczne na najbliższy okres, a także strategia ich realizacji. Plany działań spółki będą bardzo ambitne. Główna osią działań będzie kontynuacja dotychczasowego rozwoju ekonomicznej marki własnej „Lubię". Intensywne będą również działania integracyjne na płaszczyźnie zakupowej. Zgodnie z intencjami udziałowców wszystkie działania GH PL Plus mają za cel podniesienie atrakcyjności oferty dla polskiego konsumenta. To z kolei ma sprawić, aby GH PL Plus stała się jednocześnie najlepszą platformą współpracy dla polskich sieci detalicznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • prof ciekawski 2014-10-20 14:48:44

    ile procent w kapitale i ile głosów?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane