PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Polomarket kolejną siecią, która kusi pracowników podwyżkami

Autor: www.dlahandlu.pl 28 września 2016 14:03

Polomarket kolejną siecią, która kusi pracowników podwyżkami fot. za polomarket.pl

Od 1 października br. wzrosną wynagrodzenia pracowników w całej sieci sklepów POLOmarket. Dodatkowo sieć wszystkim nowo zatrudnionym zapewnia na start zatrudnienie na umowę o pracę na okres pół roku.

-  Podjęliśmy bardzo istotne decyzje dotyczące wynagrodzeń i zatrudnienia, ponieważ traktujemy naszych pracowników jako nasz największy kapitał. Tym samym chcemy stworzyć im najlepsze warunki do rozwoju, a także dać poczucie bezpieczeństwa zatrudnienia. Zatrudniamy na umowę o pracę ponad 7 tysięcy pracowników na terenie całego kraju i to dzięki nim POLOmarket może każdego dnia spełniać swoją obietnicę: być ulubionym sklepem wszystkich Polaków – powiedział Michał Seńczuk, członek zarządu POLOmarketu.

Zapowiedziane podwyżki, które wejdą w życie 1 października, obejmą pracowników całej sieci, niezależnie od stażu pracy i stanowiska. Wyższe pensje podstawowe otrzymają też nowo zatrudnieni. Ponadto polska sieć nie będzie już zatrudniać na okres próbny, a wszystkim nowym pracownikom zaproponuje na start 6-miesięczną umowę o pracę.
Zmianom ulega też ścieżka rozwoju pracowników POLOmarketu. Najlepsi pracownicy, od kasjera sprzedawcy po kierownika sklepu, mogą liczyć na pakiet szkoleń podnoszący kompetencje i przygotowujący ich do pełnienia w przyszłości funkcji menedżerskich.

Polomarket podaje również, że niezależnie od podwyżek wynagrodzeń przygotował dla wszystkich swoich pracowników pakiet dodatkowych korzyści pozapłacowych. Pracownicy sieci będą mogli między innymi korzystać z dodatkowych rabatów podczas codziennych zakupów w sieci POLOmarket, a w przyszłości również w sieciach partnerskich różnych branż. Firma intensywnie pracuje także nad objęciem wszystkich zatrudnionych bezpłatną prywatną opieką medyczną na terenie całego kraju. 

Polomarket liczy ponad 285 placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie o podwyżkach informowały m.in. takie sieci jak Kaufland, Lidl czy Biedronka.

Wiele sieci handlowych przyznaje, że po wprowadzeniu programu 500+ ma większe problemy ze znalezieniem pracowników - szczególnie na takie stanowiska jak kasjer czy pracownik działu obsługi klienta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • OnA 2017-02-26 14:58:47

    Podwyżki miały być zachętą do podjęcia pracy.Pracownicy cieszyli się nimi niespełna 3 miesiące😑Niestety ,najgorzej opłacany z Supermarketów nie ma dobrej opini.Coraz mniej pracowników,więcej obowiązków,harówka,niezadowoleni klienci...

  • Pracownica 2017-01-22 19:23:04

    Na dzień dzisiejszy Polomarket jest najgorzej płacącą siecią w Polsce a tak się chwalą że tak bardzo dbają o pracowników. Nie ma to jak polski pracodawca nigdy nie da więcej niż musi

  • Ja 2016-11-26 12:48:17

    Wyplaty sa takie same jak przed podwyzka, tracisz na maxa jak dasz chorobowe, poraszka nie masz co wlozyc do gara, zero szacunku dla kobiet ktore dzwigaja po 18kg

ZOBACZ WSZYSTKIE (16)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane