Polomarket ma nowego prezesa

Autor: www.dlahandlu.pl 20 kwietnia 2017 12:00

Polomarket ma nowego prezesa

Michał Seńczuk, dotychczasowy dyrektor operacyjny i członek zarządu Polomarketu, 14 kwietnia br. został powołany na stanowisko prezesa zarządu.

Michał Seńczuk związany jest z Polomarketem od 2015 roku. Jako dyrektor operacyjny był odpowiedzialny za osiąganie założonych celów biznesowych spółki, w szczególności za podwyższanie rentowności sklepów oraz za realizację działań operacyjnych w sieci Polomarket. Jako prezes zarządu będzie zarządzał pionem operacyjnym i koordynował działalność całej spółki.

W zarządzie spółki zasiada również Marcin Sowa, członek zarządu pełniący funkcję dyrektora finansowego.

Michał Seńczuk posiada wieloletnie doświadczenie w branży handlowej. Zdobywał je w sieci Biedronka i Żabka, pracując m.in. na stanowiskach dyrektora operacyjnego, dyrektora centrum dystrybucji, dyrektora sprzedaży. Seńczuk jest Absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Obecnie sieć POLOmarket to blisko 290 placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

 Od 2013 do 2015 roku prezesem zarządu Polomarketu był Tomasz Waligórski, związany wcześniej z Jeronimo Martnis m.in. członek zarządu i dyrektor działu zakupów

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,32

  • Śr

    6,26

  • Min

    3,72

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane