Polomarket odrabia straty po podziale spółki

Autor: www.dlahandlu.pl 31 maja 2016 11:48

Polomarket odrabia straty po podziale spółki fot. za polomarket.pl

1 czerwca zostaną otwarte dwa sklepy sieci POLOmarket: jeden przy ul. Wojska Polskiego 14 w Wadowicach, drugi - przy ul. Ofiar Katynia 12 w Obornikach Śląskich. Sklep w Obornikach będzie największą placówką sieci.

1 czerwca przy ul. Wojska Polskiego 14 w Wadowicach zostanie otwarty nowy sklep sieci POLOmarket.  Sklep znajduje się w nowym budynku wolnostojącym, wyposażonym w klimatyzację. Powierzchnia handlowa nowego POLOmarketu to około 600 mkw. Sklep będzie prowadził sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych.

- Otwarcie nowego sklepu w Wadowicach to wielki powrót sieci na tereny województwa małopolskiego. Po podziale spółki, który nastąpił w styczniu 2015 roku, na dwie odrębne sieci logo POLOmarketu na jakiś czas zniknęło z naszego regionu. Teraz sieć powraca – w nowym systemie identyfikacji wizualnej, z nową siłą – mówi Szymon Zieliński, kierownik regionu w POLOmarkecie.

W sklepie znalazło zatrudnienie 20 osób, głównie mieszkańców Wadowic i okolic. Poszukiwani są jeszcze pracownicy na stanowisko kasjera-sprzedawcy. CV można składać u kierownika sklepu. 

Tego samego dnia rusza nowy sklep POLOmarket przy ul. Ofiar Katynia 12 w Obornikach Śląskich. Powierzchnia handlowa nowej placówki to około 800 mkw.

- Nowy POLOmarket w Obornikach Śląskich będzie największym sklepem sieci. Zajmie bowiem powierzchnię około 800 mkw., podczas gdy standardowa powierzchnia to około 600 mkw. Sklep będzie 32. placówką sieci na terenie województwa dolnośląskiego, wzmacniając tym samym pozycję POLOmarketu w naszym regionie. – tłumaczy Michał Eizerman, kierownik regionu w POLOmarkecie.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • klient 2016-05-31 23:24:18

  Mam nadzieję, że Polo wróci też do Wągrowca (woj. wielkopolskie). Teraz mamy sklep Mila, i szczerze powiedziawszy wolałbym mieć z powrotem w tym samym miejscu Polo, w którym były wg mnie lepsze promocje i lepszy wybór towarów.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,45

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane