Polomarket opuści lokalizację w Wyszkowie

Autor: Tygodnik Ostrołęcki 9 lutego 2012 11:35

SM Przyszłość poszuka nowego dzierżawcy obiektu handlowego po byłym Merkurym. Za trzy miesiące supermarket Polomarket będzie musiał opuścić budynek przy ul. Sowińskiego. Spółdzielnia ogłosi nowy przetarg na jego dzierżawę - informuje "Tygodnik Ostrołęcki".

31 stycznia br. podpisany został trójstronny protokół przekazania i odbioru obiektu handlowego przy ul. Sowińskiego, wynajmowanego obecnie przez Polomarket. Jak pisze "TO", w 2010 roku umowa wygasła, a sąd nakazał przedsiębiorcy opuszczenie budynku. Po tygodniach negocjacji Sspółdzielnia zgodziła się na porozumienie, które pozwoli sieci w miarę bezproblemowo wygasić działalność w tym punkcie.

W najbliższym czasie SM Przyszłość ogłosi przetarg na dzierżawę obiektu. W warunkach przetargowych określone zostanie, kto dokona remontu budynku; czy zrobi to spółdzielnia, czy już nowy dzierżawca. Polomarket posiada w Wyszkowie jeszcze dwie swoje placówki handlowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • janek 2012-03-01 09:39:45

  Prezes spółdzielni SM Przyszłość to cwaniaczek. Pewnie dogada się z jakąś siecią pod stołem i tyle.  Na moje oko wejdzie tam biedronka.

 • klientka 2012-02-09 11:47:05

  Niech przeniosą ten sklep do ozorkowa (łódzkie).

  miast z gmina to ponad 30 tysięcy mieszkańcow a jest tu tylko male Tesco i budują Lidla ( a szkoda bo miało być Netto).

  Jak by takie Polo otworzylo sie w Ozorkowie to mieli by tutaj sklep wysokoobrotowy.

  w Tesco sa tak gigantyczne kolejki,że lepiej jechać (jak ktoś ma auto) do Zgierza albo Łodzi i tam sie zrobi szybciej zakupy niż by sie stało w potężnych kolejkach w ozorkowskim Tesco!

  A więc Polo do Ozorkowa!:)

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  19,20

 • Śr

  9,77

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9343

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane