Polomarket otwiera 3. sklep w tym roku i modernizuje placówkę w Rewalu

Autor: dlahandlu.pl 21 marca 2018 14:50

Sieć supermarketów Polomarket otwiera nowy sklep w Rudzie Śląskiej, zlokalizowany przy ul. Kłodnickiej 89. Jest to 20. obiekt Polomarketu w województwie śląskim i 3. sklep otwarty w tym roku. Z kolei POLOmarket przy ul. Kamieńskiej 7 w Rewalu został zmodernizowany.

– Po 6 miesiącach budowy otwieramy zupełnie nowy, świetnie zlokalizowany sklep w Rudzie Śląskiej - komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie. – Obiekt wyróżnia się metrażem - przestronna sala sprzedaży wynosi ponad 700 m kw, a także długą, bo ponad 12-metrową, mięsną ladą tradycyjną.

Sklep znajduje się w budynku wolnostojącym, przyjaznym dla osób niepełnosprawnych oraz rodziców z wózkami dziecięcymi. Jest on zgodny z aktualnym systemem identyfikacji wizualnej sieci. Działy wyróżnione zostały odpowiednimi kolorami, sala sprzedaży, w tym także regały i lady chłodnicze, jest dobrze oświetlona, przed obiektem jest przestronny parking. Obok sklepu znajdują się Pepco, Rossmann, salonik prasowy i sklep medyczny.

Otwarcie sklepu odbędzie się 24 marca.

Obiekt w Rewalu został dostosowany do aktualnego systemu identyfikacji wizualnej. Wymieniono regały i lady chłodnicze. Obiekt został doświetlony, co m.in. poprawi ekspozycję produktów. Wolnostojący budynek w pełni dostosowany jest do osób niepełnosprawnych – poruszanie się na wózkach ułatwi obniżony w wejściu próg oraz szerokie alejki i boksy kasowe. Przed budynkiem jest parking na 60 samochodów. W woj. zachodniopomorskim działa 25 Polomarketów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,88

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane