POLOmarket uruchomił dwa nowe sklepy, a dwa kolejne wyremontował

Autor: dlahandlu.pl 4 grudnia 2017 14:26

POLOmarket uruchomił dwa nowe sklepy, a dwa kolejne wyremontował Fot. POLOmarket

W ciągu ostatnich kilku tygodni POLOmarket otworzył dwa nowe sklepy – w Krokowej i Strzałkowie oraz zmodernizował sklepy w Kaliszu i w Golubiu-Dobrzyniu. Sieć uruchomiła w tym roku 5 nowych sklepów.

28 października, po czterech tygodniach prac remontowych, odbyło się otwarcie sklepu, zlokalizowanego przy ul. Stefana Żeromskiego 1a w Golubiu-Dobrzyniu. Wstawiono nowe boksy kasowe i regały, odmalowano ściany i zmieniono oświetlenie, dzięki czemu sklep wydaje się przestronniejszy. Asortyment został poszerzony o nowe indeksy, a w sklepie stanął nowy piec do wypiekania pieczywa.

Po półtoramiesięcznej przerwie 18 listopada otwarto również sklep mieszczący się przy ul. Pułaskiego 41 w Kaliszu. Powiększono w nim salę sprzedaży – wstawiono nowe boksy kasowe, regały, lady chłodnicze i sprzęty, odnowiono stoisko z owocami i warzywami oraz mięsną ladę tradycyjną. Powstało też stoisko piekarsko-ciastkarskie z podświetlanymi regałami i krajalnicą do pieczywa. Zmodernizowano również biuro i pomieszczenia socjalne.

W Krokowej, w województwie pomorskim, od 1 grudnia działa POLOmarket, przy ul. Puckiej 7. Do tej pory najbliższy POLOmarket znajdował się w oddalonej o 15 km Jastrzębiej Górze. 2 grudnia natomiast sieć otworzyła nowy sklep w woj. wielkopolskim - w Strzałkowie przy al. Prymasa Wyszyńskiego 41a.

Nowo otwarte i wyremontowane obiekty są ekologiczne - zastosowano w nich systemy grzewczo-chłodzące, które pozwalają na korzystanie z energii odnawialnej.

POLOmarket tworzy ponad 280 placówek na terenie całej Polski. Firma zatrudnia ponad 6.500 osób.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,69

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane