Polomarket w Sianowie ruszył po remoncie

Autor: dlahandlu.pl 12 grudnia 2017 13:58

13 grudnia w Sianowie w woj. zachodniopomorskim ruszył Polomarket po remoncie. Sklep wyróżnia długa lada tradycyjna z szerokim asortymentem mięs i wędlin.

W województwie zachodniopomorskim funkcjonuje 25 sklepów sieci Polomarket. W sklepie zmodernizowano całą salę sprzedaży, wstawiono nowe regały i boksy kasowe. Sklep powiększono i wyposażono w nowoczesne sprzęty, w tym między innymi systemy chłodząco-grzewcze wykorzystujące energię odnawialną. W obiekcie zamontowano nowoczesny piec do wypieku pieczywa oraz lodówkę ze świeżymi rybami i stekami wołowymi. – Sklep wyróżnia się przede wszystkim dużym działem produktów fresh. Przestronne jest nie tylko stoisko z owocami i warzywami, ale także i lada tradycyjna mięsno-wędliniarska oraz dział ciastkarski – wyjaśnia Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu.

Sklep w Sianowie mieści się w budynku wolnostojącym przy ul Morskiej 2. Przed obiektem jest parking na 60 aut, w tym również miejsca dla osób niepełnosprawnych. W sąsiedztwie mieści się salonik prasowy, drogeria Rossmann oraz sklep z akcesoriami telefonicznymi.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy w nowo otwartej placówce sieci POLOmarket mogą składać CV u kierownika sklepu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,16

  • Min

    2,54

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane