PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Polomarket wspiera sprzedaż loterią konsumencką

Autor: dlahandlu.pl 5 kwietnia 2016 12:01

Tegoroczna wiosenna POLOteria jest skierowana do wszystkich klientów sieci. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zrobić zakupy za 20 zł lub kupić produkty oznaczone plakatem „Kup – otrzymasz zdrapkę”. Każda zdrapka to szansa na natychmiastową wygraną lub możliwość uczestnictwa w losowaniu nagrody głównej – samochodu VW POLO.

- Nasza ubiegłoroczna urodzinowa POLOteria cieszyła się wielką popularnością wśród klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na wznowienie akcji. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne nagrody. Jesteśmy przekonani, że zachęcą one naszych klientów do wzięcia udziału w Wiosennej POLOterii – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Pod zdrapkami znajdują się symbole nagród, które będą do odebrania w sklepie, w tym torebki i portfele Batycki w różnych kolorach, suszarki do włosów, opiekacze, czajniki i tostery marki Zelmer, a także wyciskarki Bosch, bony oraz wafelki lub kod do zarejestrowania na stronie www.POLOteria.pl, dający szansę gry o samochód – niezawodny i ekonomiczny VW POLO.

Szczegóły dotyczące Wiosennej POLOterii oraz regulamin loterii znajdują się na stronie www.POLOteria.pl. Akcja promocyjna będzie prowadzona od 6 do 19 kwietnia br. we wszystkich sklepach sieci. Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane