Polomarket wyremontował kolejne sklepy - większa sala sprzedaży i energooszczędne urządzenia

Autor: dlahandlu.pl 6 czerwca 2017 12:03

Większa sala sprzedaży, energooszczędne urządzenia chłodnicze, wymienione regały, powiększona lada mięsna, zupełnie nowe stoisko z warzywami i owocami oraz rozbudowana strefa piekarsko-ciastkarska – właśnie tak będą wyglądały sklepy POLOmarketu po remoncie: przy ul. Palisadowej 15 w Wałbrzychu i Paderewskiego 50 we Wrześni.

- W województwie dolnośląskim mamy w sumie 33 sklepy. Sukcesywnie zmieniamy wystrój tych najstarszych, modernizując przestarzałe sprzęty i instalacje. Remont w sklepie przy ul. Palisadowej 15 trwał niemal dwa miesiące, ale jesteśmy przekonani, że nasi klienci docenią większą salę sprzedaży, nowe meble chłodnicze, nowoczesną aranżację warzyw i owoców, a także powiększoną strefę piekarsko-ciastkarską. Nie mam wątpliwości, że zakupy w naszym sklepie po zmianach będą jeszcze bardziej wygodne – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.  

W sklepach zmieniła się przede wszystkim sala sprzedaży, która dzięki remontowi zyskała dodatkową przestrzeń i zupełnie nowy wystrój. Wymieniony został też sprzęt chłodniczy, lady mięsne oraz wyposażenie stoisk z owocami i warzywami. Zwiększyły się strefy piekarsko-ciastkarskie. Dodatkowo boksy kasowe przystosowano dla osób niepełnosprawnych i rodziców z wózkami dziecięcymi, zaś progi obniżono.

Otwarcie sklepu po remoncie w Wałbrzychu będzie miało miejsce 7 czerwca, a we Wrześniu 10 czerwca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane