Polomarket wyremontował kolejny sklep

Autor: pr, dlahandlu.pl 26 kwietnia 2017 09:01

Kolejny sklep Polomarket otwiera się po remoncie. Placówka zlokalizowana w Kole przy ul. Niezłomnych 12 będzie przestronniejsza i bardziej komfortowa. Otwarcie zmodernizowanego obiektu odbędzie się 26 kwietnia.

W POLOmarkecie w Kole zmieniła się przede wszystkim sala sprzedaży, która dzięki remontowi zyskała nowy wystrój. Wymieniony został też sprzęt chłodniczy, lada mięsna oraz wyposażenie stoiska z owocami i warzywami zgodnie z nowymi standardami wyposażenia POLOmarketu.

- To kolejny starszy sklep naszej sieci poddany modernizacji. Jak zwykle powodem przeprowadzenia remontu jest przede wszystkim komfort naszych klientów. W przypadku sklepu w Kole remont trwał tylko tydzień i mamy nadzieję, że nie był zbyt dużą uciążliwością dla stałych bywalców  – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Wyremontowany sklep będzie można odwiedzać od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00, natomiast w niedziele – od 8.00 do 20.00. Osoby przyjeżdżające autami mają do dyspozycji parking na 20 samochodów.

Ponadto, w tym samym budynku znajdą się salonik prasowy i apteka.

Obecnie sklep prowadzi rekrutację pracowników. Osoby zainteresowane pracą w POLOmarkecie proszone są o składanie CV u kierownika sklepu.

Obecnie POLOmarket to blisko 290 placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane