Polomarket zastąpi MarcPol w Galerii Mrówka w Ciechanowie

Autor: dlahandlu.pl 18 lipca 2016 12:24

Polomarket zastąpi MarcPol w Galerii Mrówka w Ciechanowie Fot. mat.pras. Polomarket

Nowym operatorem spożywczym w Galerii Mrówka w Ciechanowie została firma Polomarket, zajmując powierzchnię po firmie Marcpol.

- Po zakończeniu działalności firmy Marcpol, chcieliśmy wybrać najlepszego możliwego operatora spożywczego dla galerii, który zagwarantuje nam mocną pozycję i długofalowe działanie - mówi Wojciech Drozd, prezes RetPro. 

Obecnie trwa rozbudowa obiektu o 4 tys. mkw., powierzchnia po rozbudowie zwiększy się do 18 tys. mkw. Wskaźnik wynajęcia rozbudowywanej części przekroczył już 60 proc. Do końca lipca zostaną podpisane dwie kolejne umowy najmu - z operatorami odzieżowymi oraz operatorem restauracyjnym.

Galeria Mrówka jest jedyną galerią w Ciechanowie. Rocznie obiekt odwiedza 2 mln klientów. Po rozbudowanie i poszerzeniu oferty dla klientów spodziewamy się dalszego wzrostu odwiedzalności.

Przypomnijmy: na początku czerwca 2016 Sąd Rejonowy w Warszawie ogłosił upadłość likwidacyjną spółki MarcPol. Jednocześnie 6 czerwca sąd oddalił wniosek dłużnika (Marcpol SA) o zatwierdzenie warunków sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa dłużnika (Marcpol SA), złożony w związku z przygotowaną likwidacją.

Od początku roku zamkniętych zostało ok. 30 sklepów MarcPol, czyli połowa z tych, które były otwarte na początku 2016 roku. W galerii handlowej w Ełku Marcpol zastąpił Intermarche, a w Mrągowie "Supermarket na Górce".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • klient 2016-07-19 13:11:35

  w tym Polo mają fajne promocje, oby tak dalej.

 • ! 2016-07-18 17:52:14

  i dobrze,

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  14,99

 • Śr

  9,04

 • Min

  4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane