Polomarket zmodernizował sklep w Lubinie

Autor: www.dlahandlu.pl 2 marca 2017 11:24

Kolejny sklep sieci Polomarket otwiera swoje podwoje po generalnym remoncie. Placówka zlokalizowana w Lubinie przy ul. Jana Kilińskiego ruszy 3 marca.

W lubińskim Polomarkecie gruntownej przemianie uległa cała sala sprzedaży, w tym także wystrój wnętrza. Wymieniony został też sprzęt chłodniczy oraz wyposażenie stoiska z owocami i warzywami, według nowych standardów sieci. Za dwa tygodnie zmieni się również dział mięsny – wymienione zostaną lady i wszystkie sprzęty
- Zgodnie z przyjętą strategią sukcesywnie modernizujemy starsze sklepy naszej sieci. Placówka w Lubinie jest kolejną, w której przeprowadziliśmy generalny remont z myślą o komforcie zakupów w POLOmarkecie – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.
W placówce po remoncie tradycyjnie prowadzona będzie sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych.

POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów. Zaczynała w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 290 placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,56

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane