POLOmarket zmodernizował supermarkety w Buku i Koninie

Autor: dlahandlu.pl 9 lutego 2017 13:26

O wiele przestronniejsze, ładniejsze i bardziej komfortowe będą teraz dwa sklepy polskiej sieci POLOmarket – przy ul. Dworcowej 52 w Buku oraz przy ul. Henryka Wieniawskiego 9 w Koninie. A to wszystko dzięki generalnemu remontowi. Otwarcie zmodernizowanych obiektów odbędzie się 13 lutego w Buku i 15 lutego w Koninie.

W konińskim POLOmarkecie gruntownej przemianie uległa cała sala sprzedaży, w tym także wystrój wnętrza. W Buku natomiast powstał zupełnie nowy dział mięsny. Lada mięsna wydłużyła się o ponad metr. Klienci będą mieli teraz także większy wybór produktów mlecznych – regał z nabiałem będzie dłuższy o niemal 2 metry. W bukowskim sklepie wymieniony został też sprzęt chłodniczy oraz wyposażenie stoiska z owocami i warzywami, według nowych standardów POLOmarketu.

- Zgodnie z przyjętą strategią sukcesywnie modernizujemy starsze sklepy naszej sieci. Mamy na uwadze przede wszystkim zapewnienie optymalnej jakości i komfortu zakupów naszym Klientom. To dla nich stale zmieniamy się na lepsze – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

W sklepach po remoncie tradycyjnie prowadzona będzie sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. 

POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Dziś POLOmarket to blisko 290 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane