PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Polska marka kosmetyczna otwiera sklep internetowy w Niemczech

Autor: dlahandlu.pl 17 marca 2016 10:16

OCEANIC S.A., jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego i właściciel cenionej marki kosmetyków antyalergicznych AA, rozwija swoją działalność i otwiera sklep internetowy
w Niemczech. W tym celu firma podpisała umowę Sofort GmbH wdrażając tym samym metodę płatności SOFORT zarówno w Polsce, jak i w Niemczech.

Umowa pomiędzy OCEANIC a SOFORT to kolejny przykład wspierania ekspansji polskich sklepów internetowych na rynki zagraniczne. Firma sprzedaje swoje produkty na 27 rynkach na całym świecie, lecz dotychczas możliwość dokonania zakupu przez internet była możliwa tylko w Polsce. 

– SOFORT to jedna z popularniejszych w Niemczech metod płatności. Widzimy także stale rosnący wzrost jej pozycji w Polsce, stąd jest to dla nas doskonały partner mogący wesprzeć rozwój firmy na obu rynkach. Kluczowy dla nas był także fakt, że SOFORT gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, a także jest prosty, wygodny i przyjazny w obsłudze. Liczymy, że partnerstwo nie tylko poprawi osiągane przez nas wyniki, ale także pozytywnie wpłynie na user experience podczas korzystania z naszych sklepów internetowych – powiedział Adrian Muszyński, junior new media manager w firmie OCEANIC.

Porozumienie z OCEANIC jest jedną z wielu podpisanych ostatnio przez SOFORT umów obejmujących polski rynek. Inne przykłady to TUI, moBILET, iwarePRINT czy Pyszne.pl.
SOFORT jest jedną z najbezpieczniejszych, szybszych i najwygodniejszych dostępnych
w internecie metod płatności.  SOFORT zamknął 2015 rok obrotami w wysokości 33,4 milionów EUR, oraz wolumenem obsługiwanych transakcji równych około 4,5 miliarda EUR.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,13

  • Min

    4,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane