Polska żywność promowana w chińskim supermarkecie

Autor: WPHI 22 listopada 2016 14:02

W supermarkecie EJT, który specjalizuje się w importowanej żywności odbyły się Dni Polskiej Żywności. Wydarzenia miało na celu promocję polskiej żywności wśród konsumentów w jednej z największych chińskich metropolii – Tianjinie - podaje WPHI w Pekinie.

Klienci sklepu w dniach 10-13 listopada mogli poznać wiele produktów z Polski, w tym soki Hortex, płatki śniadaniowe Bakalland czy piwo Van Pur. Oprócz stoisk z produktami danych firm, WPHI w Pekinie - pomysłodawca i jeden z organizatorów wydarzenia, zapewnił udział hostess przebranych w tradycyjne stroje ludowe. Przy wejściu do sklepu klientów witała polska muzyka, a na ekranach telewizorów prezentowano filmy promujące walory turystyczne Polski, polską historię oraz materiały o polskiej gospodarce. Aby dodatkowo przyciągnąć konsumentów do zapoznania się z ofertą polskich firm, ustawiono stoiska z biżuterią bursztynową.

W celu promocji tego wydarzenia właściciele sklepu zaprosili lokalne media do relacji z jego otwarcia. W relacji telewizji Tianjin TV zaprezentowano wszystkie produkty oraz wywiad z przedstawicielem WPHI zachęcającym do odwiedzenia sklepu w tych dniach.

W planach WPHI w Pekinie Dni Polskiej Żywności przerodzą się w cykl wydarzeń promocyjno-handlowych. Dni Polskiej Żywności mogą być organizowane w sklepach tradycyjnych, sklepach internetowych oraz show-room’ach w całych Chinach.

Oprócz sieci EJT, chęć organizacji podobnego przedsięwzięcia wyraziły duża sieć Wumart i jeden z liderów sprzedaży internetowej JD.com..

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,26

  • Śr

    4,36

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane