PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Polskie Dni w węgierskiej sieci spożywczej CBA Prima

Autor: PAP 12 października 2017 10:39

Polskie Dni rozpoczęły się w czwartek w sieci CBA Prima w Budapeszcie. Do 21 października w sklepach tej sieci zostaną prezentowane produkty dziewięciu polskich firm z branży spożywczej.

W pięciu sklepach CBA Prima, w tym w czołowych centrach handlowych Budapesztu - Corvin Plaza i Duna Plaza, hostessy pod hasłem "Lengyel Napok" (Dni Polskie) będą prezentować polski nabiał, słodycze, wędliny czy napoje.

Akcja jest promowana na czterech bilbordach w węgierskiej stolicy, jak również na tytułowej stronie i w środku gazetki sieci CBA Prima.

Przeczytaj także:

"Naszym zadaniem jest zaprezentowanie węgierskim konsumentom polskich towarów, jednak dobry odbiór (...) klientów jest jedynie celem pośrednim do tego, aby te produkty, których nie ma jeszcze w sieci CBA, zaczęły być sprzedawane na Węgrzech" - powiedział PAP kierownik węgierskiego oddziału Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) Marcin Karaskiewicz.

Wśród prezentowanych artykułów są m.in. wędliny firmy Dobrowolscy, nabiał spółdzielni mleczarskiej Piątnica, dżemy i soki Herbapolu, wafle ryżowe firmy Kupiec, soki firmy Marwit, napoje Cruz Group, sery żółte firmy Milko, a także smalce z gęsiny firmy Agi oraz słodycze firmy MAT.

Jak zaznaczył Karaskiewicz, CBA jest z polskiej perspektywy najlepszym partnerem do tej akcji, gdyż ma najwięcej sklepów - 3000 na Węgrzech i około 5000 w całej Europie Środkowo-Wschodniej. "Jeśli to przedsięwzięcie nam się uda, jeśli zobaczymy, że przyniosło ono wymierne rezultaty, to będziemy chcieli to powtarzać cyklicznie w innych sieciach" - powiedział.

Podkreślił, że to najlepsza możliwa forma prezentacji produktów, bo w przypadku pozytywnego odbioru i zainteresowania ze strony konsumentów umieszczenie artykułu na półkach będzie leżało w interesie sieci spożywczej.

Organizatorem Polskich Dni jest węgierski odział PAIH.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane