Polskie Snaki w piłkarskim wydaniu

Autor: pr 6 czerwca 2012 11:24

Polskie Snaki w piłkarskim wydaniu

ZPM Henryk Kania, jeden z największych producentów wyrobów mięsnych w Polsce, rozszerza swoją ofertę mięsnych przekąsek wprowadzając na rynek limitowaną edycję Polskich Snaków - Euro Paczkę i Football Snacks.

- Chcemy nadal rozwijać markę Polskie Snaki w sieciach dystrybucji, takich jak supermarkety, hipermarkety oraz sklepy franczyzowe. Stale prowadzimy rozmowy z innymi sieciami handlowymi, do których możliwe jest wprowadzenie lada dzień naszych produktów z limitowanej serii - mówi Paweł Sobków, wiceprezes ZM Kania S.A. notowanej na GPW spółki, która jest głównym akcjonariuszem ZPM Henryk Kania.

• Football Snacks to powiększone opakowanie(110g) Polskich Snaków, w dwóch smakach: Classic oraz Pepperoni.

• Euro Paczka to jedne zbiorcze opakowanie(135 g), w którego skład wchodzą 3 paczki Polskich Snaków zawierające kiełbaski Pepperoni(45 g) i, Classic(45 g) i z Wołowiną(45 g).

Henryk Kania Polskie Snaki są produktem pozbawionym soi i glutenu, w całości zawierającym mięso - z około 150 g surowca mięsnego otrzymano 100 g gotowego wyrobu. Dzięki długotrwałym i starannym procesom suszenia oraz wędzenia mięsa wyróżniają się wysoką jakością. Ze względu na to że mogą być przechowywane poza ciągłem chłodniczym są idealną przekąską na każdą okazję. Przekąski dostępne są w sklepach sieci Auchan, Real, Carrefour, Żabka, Eurocash, Biedronka, a także na stacjach BP. Polskich Snaków można spróbować podczas cyklu degustacji, prowadzonych od marca tego roku w supermarketach sieci Real, Auchan i Carrefour.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ksiad 2014-03-27 20:29:31

  ohoho, to takie rzeczy się działy, na olimpiadę tez cos powinno być ;)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,13

 • Śr

  5,99

 • Min

  3,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201