Polskie Stowarzyszenie Turystyki Kulinarnej i Stowarzyszenie Kucharzy Polskich partnerami Food Show 2017

www.portalspozywczy.pl 8 marca 2017 10:57

Polskie Stowarzyszenie Turystyki Kulinarnej i Stowarzyszenie Kucharzy Polskich zostali partnerami instytucjonalnymi Food Show 2017. To wielkie święto kulinariów i branży spożywczo-gastronomicznej odbędzie się 16-18 marca w Katowicach.

Polskie Stowarzyszenie Turystyki Kulinarnej zostało utworzone w 2011 roku w Poznaniu. Głównym jego celem jest skupienie osób o podobnych zainteresowaniach i rozwijanie wspólnej pasji, czyli podróży kulinarnych.

Stowarzyszenie Kucharzy Polskich jest najstarszą organizacją kulinarną w Polsce, założoną w 1997 roku, zrzeszającą najlepszych kucharzy każdego szczebla z całego kraju. Misją SKP jest rozwój całej branży gastronomicznej we wszystkich jej strukturach, począwszy od nauczycieli zawodu i młodych adeptów sztuki kulinarnej, kończąc na profesjonalnych kucharzach i restauratorach.

Food Show 2017 to pierwsza edycja nowatorskiej formuły wydarzenia dla biznesu spożywczego, branży HoReCa oraz całego sektora kulinariów, która odbędzie się w dniach 16-18 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zapowiadamy trzy dni wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat i dyskusji branży spożywczej oraz gastronomicznej, osobistych spotkań mistrzów kuchni, biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz miłośników gotowania i dobrego jedzenia.

Zgłoś swój udział!

WIĘCEJ NA WWW.FOODSHOW.PL

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane