Ponad 30 sklepów Komfort otwartych w tym roku

Autor: pr 22 listopada 2016 11:53

Warszawa (Blue City), Poznań (Posnania), Lublin (Galeria Olimp), Białystok (Outlet Białystok) oraz Kołobrzeg (ul. Trzebiatowska 20) – to lokalizacje, w których Komfort w październiku otworzył nowe sklepy. Wszystkie są salonami własnym sieci. Kolejne otwarcia miały miejsce 17 listopada.

W Park Shop Oświęcim powstał salon własny marki o powierzchni 452 mkw, a w Suwałkach (ul. Sejneńska 59) i Wałczu (ul. Bydgoska 86) sklepy otwarte we współpracy z partnerami franczyzowym. Pierwszy z nich ma powierzchnię 400 mkw, a drugi 280 mkw.

Tym samym liczba sklepów Komfort wzrosła do 122, z czego 31 to salony otwarte w tym roku. W planach są kolejne otwarcia, m.in. w Wałbrzychu przy ulicy Długiej oraz w Gemini Park Bielsko-Biała.
Intensywna ekspansja największej polskiej sieci z materiałami do aranżacji podłóg obejmuje zarówno lokalizacje własne, jak i otwierane na w nowym modelu biznesowym franczyzy depozytowej. Według nowych zasad, Komfort niemal w całości bierze na siebie koszty otwarcia placówki, jej wykończenia, wyposażenia i zatowarowania.

Równolegle marka zmienia wystrój wnętrz sklepów. Nowe salony powstają na bazie projektu nagrodzonego tytułem Best Shop Concept 2015, który w tym roku poddany został dalszym udoskonaleniom. Wnętrza zaaranżowane w nowy sposób ma już 46 salonów sieci.

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8714

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 684371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane