PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ponad 5 tysięcy przesyłek dostarczonych w ramach usługi SameDay dla Sugarfree.pl

Autor: pr 10 lutego 2016 14:53

W ramach usługi SameDay, firma X-press Couriers dostarczyła już ponad 5 tysięcy przesyłek dla sklepu internetowego Sugarfree.pl

Firmy rozpoczęły współpracę w grudniu 2014 roku i od tego czasu liczba dostarczanych przesyłek z miesiąca na miesiąc wyraźnie rośnie, osiągając obecnie poziom blisko tysiąca paczek miesięcznie.Usługi SameDay polega na możliwości dostawy towaru zamówionego w sklepie internetowym już w dniu zakupu.

Aby skorzystać z opcji SameDay, czyli dostawy zamówienia w dniu jego złożenia, należy zamówić towar w sklepie internetowym do godziny 16:00 (zamówienia złożone po tej godzinie będą realizowane w dniu następnym). W ramach usługi SameDay klient może wybrać preferowaną porę dostawy spośród trzech możliwych przedziałów czasowych.

W Polsce usługa jest realizowana obecnie w obrębie siedmiu aglomeracji miejskich: Warszawy, Poznania, Łodzi, Katowic, Wrocławia, Krakowa oraz Szczecina. Tego samego dnia możliwa jest również dostawa  z Warszawy do mieszkańców Łodzi, Poznania i Katowic.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane