Ponad 50 produktów marek własnych Lidla z godłem Teraz Polska

Autor: dlahandlu.pl 10 sierpnia 2016 15:14

Produkty pod markami Pilos i Pikok, marki własne sieci Lidl zostały nagrodzone w kolejnej edycji programu Teraz Polska.

Godło Teraz Polska znalazło się m.in. na: jogurtach naturalnych Pilos 3 %, 200g i 400g, serkach homogenizowanych „Amelia” o smaku waniliowym, truskawkowym, brzoskwiniowym i z kawałkami czekolady wędlinach podsuszanych Pikok, w tym salami wieprzowo-wołowym, kiełbasie królewskiej, kiełbasie głogowskiej, podwawelska z szynki oraz kabanosach wołowych i w stylu hiszpańskim.

 

Do udziału w Konkursie "Teraz Polska" mogą przystąpić osoby fizyczne, osoby prawne lub jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, spełniające następujące warunki formalne:
podmiot jest zarejestrowany w kraju będącym członkiem Unii Europejskiej od co najmniej 12 miesięcy i prowadzi działalność dla zysku; zgłaszane produkty/usługi są przedmiotem własnej działalności zakładu zgłaszającego; zgłaszane produkty/usługi są obecne na rynku od co najmniej 6 miesięcy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • aaa 2016-08-11 19:05:31

  Wstyd dla marki teraz Polska to mało powiedziane. Wcześniej jako polska reklamowała się biedronka, teraz okazuje się że polski zaczyna być lidl. Niedługo okaże się że wszystkie zagraniczne sieci są polskie. Wstyd, i jeszcze raz wstyd

 • mario 2016-08-11 17:56:01

  Tak Pani Premier, Pan Prezes, Pan Prezydent i cały Rząd wspierają Polskich przedsiębiorców dając Polski Znak "Teraz Polska" obcym dupkom, to jest bardzo dobra zmiana. Są zdecydowanie lepsi od poprzedników, wykończą wszystkich przedsiębiorców bo mają w głębokim poważaniu. Coś mi się wydaje że ta dobra zmiana, wyjdzie wszystkim bokiem, można się dwoić i troić, szukać różnych rozwiązań, a decydenci i tak nas ....... bez mydełka. To jest aż wprost nie do uwierzenia w jakim kraju przyszło nam żyć. Oszołomstwo, zakłamanie, wciskanie kitu, robienie ludziom wodę z mózgu, jak można to "kupować" bez zastanowienia i popierać, łudząc się że będzie lepiej. Przy takich ruchach i przyzwoleniach nigdy nie będzie lepiej. Szkoda bo mamy wspaniałych zwykłych ludzi którzy by naprawdę pokazali że Polak potrafi. Polak - Polakowi - Polsce, jest to możliwe ale politycy nich wyjadą w kosmos, ludzie bez nich lepiej potrafią ułożyć sobie wszystkie sprawy

 • 44 2016-08-11 14:01:36

  przecież oni sprzedają tylko polskie, co prawda tylko marki ale to wystarczy, żeby po miesięcznej sesji reklamowej od rana do wieczora polscy skołowani klienci wiedzieli, że to polskie produkty...propaganda jak za Goebbelsa!

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,98

 • Śr

  7,38

 • Min

  4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane