Poniedziałkowa zmiana w Lidlu od godz. 5 rano

Autor: dlahandlu.pl 2 lutego 2018 17:53

Poniedziałkowa zmiana w Lidlu od godz. 5 rano Fot. za kariera.lidl.pl

– W związku ze zmianami legislacyjnymi aktualnie testujemy model organizacji pracy, który pozwala pracownikom sklepów na rozpoczynanie poniedziałkowej zmiany nie wcześniej niż o godz. 5.00 – wierzymy, że komfort pracy ma kluczowe znaczenie dla zadowolenia naszych zespołów – mówi  Anna Durzyńska,  dyrektor personalny Lidl Polska.

– W Lidlu wierzymy, że dla klientów w Polsce coraz większe znaczenie będzie miało to jak traktowani są pracownicy handlu. Tytuł Top Employer Poland 2018 oraz Top Employer Europe 2018  jest to dla nas swojego rodzaju potwierdzenie, że to, w jaki sposób podchodzimy do pracownika, jak dbamy o jego potrzeby, warunki zatrudnienia oraz rozwój osobisty jest jak najbardziej słuszne i spotyka się z uznaniem. Dobro pracowników jest dla nas zawsze priorytetem – dodaje Anna Durzyńska.

Jak podkreśla Lidl, każdy odpowiedzialny pracodawca funkcjonuje w oparciu o zestaw wartości. - Dynamizm jest dla firmy bardzo istotny: elastyczność w działaniu pozwala na szybkie wdrażanie najlepszych rozwiązań. Lidl stawia również na skuteczność: współpraca, wzajemne wsparcie i szybkość podejmowania decyzji wpływa na konsekwentne realizowanie zamierzonych celów. Firma współpracę opiera na partnerstwie i równym traktowaniu wszystkich osób z zespołu - podaje sieć.

Sieć Lidl zaznacza także jak ważne jest bezpieczeństwo w kontekście stabilności zatrudnienia oraz rozwój: oferuje liczne programy rozwojowe oraz doskonalenie kompetencji pracowników niezależnie od stanowiska. W związku ze zmianami legislacyjnymi przed całym sektorem handlu w 2018 r. stoi wiele wyzwań.

Czytaj także: Biedronka jednak zmienia grafiki - praca zacznie się po północy. A inne sieci?

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Pracownik handlu 2018-02-11 09:22:36

  Zamiast zakazu handlu w niedziele można było w kodeksie pracy zapisać że pracownik ma mieć dwie niedziele w miesiącu wolne i można było tak to rozwiązać.Kto chce robić zakupy to niech robi,uszczęśliwianie ludności na siłę.

 • 123 2018-02-06 10:20:23

  @Łukasz, a zastanawiałeś się skąd Niemcy mają na te kabriolety, wursty i Ibizę? I czemu nie muszą pracować w niedzielę?

  Jeżeli nie, to Ci odpowiem że właśnie dlatego że m.in. Polacy pracują na nich i sponsorują im te auta, kiełbasy i wczasy.

 • Łukasz 2018-02-05 20:01:30

  To teraz może ja.

  Dla tych wszystkich którzy piszą "bo w Niemczech.." ... w Niemczech to mają nadwyżkę budżetową większą niż nasza dziura i to od lat. W Niemczech w niedziele Niemcy jeżdżą swoimi kabrioletami po wsi i okolicach, piją piwo i jedzą wursty na swoich daczach nad jeziorami.. a jak ich nie mają, to pakują się w samoloty i za 30 ojro lecą np na Ibizę.  Oczywiście, ze Polacy nie będą w niedzielę chodzić do kościoła ani na zakupy na stacjach, będą siedzieć w domach bo generalnie poza nimi to nie mają wiele...ale pracownicy handlu dostaną tak mocno po d. w piątki i soboty, szczególnie popołudniami i nawet późnymi wieczorami, że szybko będą prosić o przywrócenie handlowych niedzieli.  Jestem za wolnymi niedzielami ale w sytuacji gdy reszta gospodarki jak i portfele polaków będą zdrowe

ZOBACZ WSZYSTKIE (13)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  13,32

 • Śr

  7,07

 • Min

  3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8461

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane