PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Poradnik: Jak szybko zaaranżować tymczasowy lokal handlowy

Autor: dlahandlu.pl 30 lipca 2015 13:02

Technologia modułowa oparta na kontenerach pozwala na dostosowanie budynku do potrzeb lokalu handlowo-usługowego a czas jego budowy nie przekracza 3 tygodni. Obiekty modułowe nie są na stałe związane z podłożem, dlatego w razie konieczności, można je przenieść w inne miejsce, powiększyć, zmniejszyć lub zmienić ich przeznaczenie – mówi Jacek Staniszewski, dyrektor generalny firmy Touax.

Każdy moduł można wyposażyć w dowolne media, klimatyzację, sieci IT i instalację wodno-kanalizacyjną. Można także zamontować autonomiczną sieć elektryczną z własną rozdzielnią i zabezpieczeniami. Można w nich także zamontować dowolne ogrzewanie: centralne lub wewnętrzną kotłownię.

Elewacja i wykończenie obiektu zależą od wybranego projektu w wersji np. z płyty kompozytowej, blachy powlekanej, drewna itp. Budynkowi modułowemu można też nadać indywidualny wygląd zgodny z identyfikacją wizualną firmy. Wnętrze może mieć dowolnie dobraną kolorystykę, odcień ścian i wykończenie podłóg.

Budynek może mieć także przeszklenia wewnętrzne i zewnętrzne, zaś przy budynkach można stworzyć dodatkowo zieloną przestrzeń.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane