PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Porter Wielkanocny w sieci sklepów Freshmarket

Autor: pr 22 marca 2016 12:39

Porter Wielkanocny w sieci sklepów Freshmarket Fot. mat.pras.

Browar Ciechan specjalnie na Wielkanoc wprowadził świąteczną, limitowaną edycję piwa długoleżakowanego dla koneserów ciemnych, mocnych piw. Porter Wielkanocny będzie dostępny w sklepach sieci Freshmarket.

Świąteczny porter, który był leżakowany przez rok, zawiera 9 proc. alkoholu objętościowo oraz 22 proc. ekstraktu wagowo.

- Do tej pory kilkukrotnie wprowadzaliśmy na rynek limitowane serie okolicznościowe z Browaru Ciechan. Był to Porter Grudniowy, który niezmiennie cieszył się zainteresowaniem piwnych smakoszy i kolekcjonerów. Z propozycją Porteru Wielkanocnego wychodzimy po raz pierwszy i liczymy, że również zostanie dobrze przyjęta przez klientów - mówi Maciej Jakubiak, wiceprezes Grupy BRJ.

- Tym razem zdecydowaliśmy się na dystrybucję wyłącznie w sieci Freshamrket, gdzie sprzedaż będzie prowadzona do wyczerpania limitowanej edycji. Świąteczna edycja piwa Porter zawdzięcza swój wyjątkowy smak i aromat rocznemu leżakowaniu. Czas ten wpłynął na uwypuklenie najlepszych walorów tego piwa: pełny smak o wyczuwalnej paloności i mocnej czekoladzie, a w aromacie nuty śliwkowe i lekki purpernikiel – dodaje.

Porter Wielkanocny trafi na półki sklepów sieci Freshmarket 23 marca 2016 r. Świąteczna seria porteru z Browaru Ciechan będzie bohaterem gazetki w sieci Freshmarket.

Obecnie w portfolio Browaru Ciechan znajdują się marki: Ciechan Wyborne, Ciechan Lagerowe, Ciechan Miodowe, Ciechan Pszeniczne, Ciechan Mocne, Ciechan Porter, Ciechan AIPA, Ciechan Shandy i Krzepiak.

Grupa Browary Regionalne Jakubiak to pięć browarów z historią: Ciechan, Lwówek, Bojanowo, Tenczynek i Biskupiec. Właściciel grupy, Marek Jakubiak jest jedynym inwestorem, który od lat 90 ratuje nieczynne historyczne browary w Polsce.

Grupa BRJ warzy łącznie 30 marek piwa zatrudniając ponad 200 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane