Portfelem elektronicznym V.me by Visa można płacić w E.Leclerc.pl i e-piotripawel.pl

Autor: dlahandlu.pl 28 maja 2014 13:05

Z początkiem maja ING Bank Śląski udostępnił portfel elektroniczny V.me by Visa. Korzystanie z portfela ING Banku Śląskiego jest bezpłatne, a założenie i płacenie z jego pomocą nie wymaga bycia klientem banku. W Polsce portfelem można już płacić w ponad 120 serwisach online, m.in. w Merlin.pl, E.Leclerc.pl, delikatesach Piotr i Paweł.

Pierwszym agentem rozliczeniowym, który udostępnił możliwość przyjmowania płatności za pomocą portfela była spółka eCard.

Do końca 2014 r. eCard planuje udostępnić usługę wszystkim swoim klientom obsługującym handel w sieci poprzez strony internetowe. Do uruchomienia portfela V.me by Visa przygotowuje się drugi agent rozliczeniowy - First Data Polska. W grupie banków wdrażających to nowe narzędzie Visa do płatności online najbardziej zaawansowane prace prowadzone są w Banku Zachodnim WBK, gdzie trwa obecnie pilotaż nowej usługi. Wdrożenia planują kolejne banki, m.in. eurobank oraz SGB-Bank i Bank BPS, zrzeszające banki spółdzielcze. Wiele innych, w tym np. Raiffeisen Polbank, zadeklarowało zainteresowanie wdrożeniem tego rozwiązania.

- Naszym celem jest, aby do końca 2014 r. portfel elektroniczny V.me by Visa był oferowany przez banki-wydawców połowy polskich kart Visa i był dostępny u akceptantów generujących 50 proc. obrotów w handlu internetowym w Polsce - stwierdził Jakub Kiwior, dyrektor generalny Visa Europe w Polsce i na Węgrzech.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,26

  • Śr

    4,23

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane