PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

POS Media i sieć Real przedłużają współpracę

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 13 października 2011 13:52

Sieć hipermarketów Real oraz POS Media Poland przedłużyły umowę na organizację kampanii reklamowych in-store. POS Media Poland pozostanie jedyną firmą obsługującą kampanie reklamowe na stoperach półkowych, grafikach podłogowych, wózkach zakupowych, sensomatach, drzwiach wejściowych i innych nośnikach dostępnych w hipermarketach Real.

Współpraca POS Media Poland z siecią hipermarketów Real trwa od 2005 roku. W tym czasie agencja przeprowadziła dziesiątki kampanii reklamowych dla największych reklamodawców, zarówno z branży FMCG, jak i usług. Zaczynając od kampanii na najbardziej popularnych nośnikach in-store, jakimi są stopery półkowe, drzwi wejściowe, czy wózki zakupowe, POS Media Poland i Real,- rozszerzały stopniowo portfolio dostępnych w sieci nośników. Obecnie do dyspozycji reklamodawców pozostaje 8 nośników pozwalających przeprowadzić kampanię przyciągającą uwagę klientów od momentu wejścia do sklepu, aż do zakończenia zakupów.
W Polsce, oprócz bliskiej współpracy z Realem, POS Media Poland jest wyłącznym partnerem Tesco w obsłudze wózków zakupowych, prowadzi również kampanie in-store w sieciach Alma, E'Leclerc i Kaufland.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane