Poseł PiS: Ograniczenie handlu w niedzielę od 2018 realne

Autor: money.pl 28 sierpnia 2017 10:02

Ograniczenie handlu w niedzielę od 1 stycznia 2018 roku jest jak najbardziej realne. Nikt nie porzucił tego pomysłu - zapewnia w rozmowie z money.pl Janusz Śniadek, poseł PiS. Projekt czeka jednak na decyzję polityczną z góry.

Jak mówi Janusz Śniadek w rozmowie z money.pl, realne jest, by na bazie gotowego już projektu i rządowych poprawek  przygotować i procedować pomysł ograniczenia handlu w niedzielę w ciągu miesiąca. Wszystko zależy jednak od tego, czy będzie zielone światło od rządu i klubu, by pracować nad ustawą i skierować ją do głosowania.

Jego zdaniem, decyzja klubu i rządu jest potrzebna, gdyż można się spodziewać, że wprowadzenie ograniczenia handlu w niedzielę, choć ma bardzo wysokie poparcie w społeczeństwie, stałoby się kolejnym pretekstem do ataków na ekipę rządzącą.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • david 2017-08-28 14:25:38

    Niechaj każdy wolny człowiek decyduje czy ma ochote w niedziele robic zakupy, isc do kościoła czy leżeć na hamaku i popijać piwo. TYLE na ten temat ! Niech każdy sam się uszczęśliwia, Polska jest krajem dorosłych ludzi !

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane