PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Poseł PO: Ludzie sami powinni decydować, czy chcą pracy w niedzielę

Autor: gazeta.pl za RMF FM 28 maja 2013 14:05

Ludzie powinni o tym sami decydować. A tym, którzy nie chcą pracować w niedzielę, radzę zmienić pracę - powiedział poseł PO John Abraham Godson na antenie radia RMF FM - czytamy w gazeta.pl

Zakaz pracy w placówkach handlowych w niedzielę przewiduje projekt zmian w Kodeksie pracy, który trafił już do Sejmu. Pod projektem podpisali się posłowie PiS, PO, PSL i SP. Inicjatywa nie podoba się Johnowi Godsonowi z Platformy. - Ludzie sami powinni decydować, czy chcą pracować w niedzielę - stwierdził w "Kontrwywiadzie" RMF FM.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • b. prac sieci spec. HACCP 2013-05-29 21:19:50

  Witam- ten Pan "poseł z małej litery" i to nie z uwagi na kolor skóry ale poglądów to debil, bo jakie mamy możliwości my "szczęśliwcy jakiekolwiek pracy najemnej ją zmienić jak nam nie pasuje praca np. w niedzielę????.Po prostu facet nie ma pojęcia o czym mówi,oderwany jest od rzeczywistości jak wszyscy ci co zabierają stanowisko aby markety były otwarte w niedziele.Np. taka org,Polska Org.Handlu i Dystrybucji to org, lobbystyczna na rzecz tych zagranicznych sieci-w tej org,POHiD nie ma żadnej polskiej rodzimej sieci!!!!!

  W Niemczech sieci nie pracują w niedziele bo na nich pracują w niedzielę " polscy robole w marketach"

  Wiadomo tu trzeba kompleksowego rozwiązania,głęboko zreformowanego systemu handlu zwłaszcza w relacji polski pracownik,polska siła robocza,nasze tereny pod market ich pieniądze na inwestycję-market ich wiedza organizacyjną -logistyczna a sprawiedliwy podział zysków. A wówczas jak to naprawimy to zwiększą się płace naszych pracowników w marketach(obecnie płaca przc. niemieckiego marketu nierentownego jest 3-krotnie większa od naszego, który na niego pracuje) i nie będzie problemu z pracą w niedziele,samo się to ureguluje.A p.Godson poseł niech zajmie się kościołem-wiarą protestancką która mówi za dobrą prace należy się dobra płaca!!! Coś mi się widzi, że powinniśmy się "zorganizować" prac. i byli prac. marketów w stowarzyszenie ogólnopolskie lub protest na miarę internautów!!!

 • kasjerka 2013-05-28 16:52:33

  Zapraszam Pana posła do marketu na kasę za 1100 zł miesiecznie i niech pracuje od poniedziałku do niedzieli!

  Jakie on ma pojęcie o tym co dzieje sie w marketach???!!!!

  My pracownicy marketów nie mamy żadnej mozliwości decydowania czy chcemy pracować w niedziele czy nie!

  Nie mamy żadnych praw i zero głosu...tak jak ryby!!!

  Bo jeśli ja powiem,żę nie chcę pracować w niedzielę to mam gwarantowane zwolnienie z pracy!

  Czy Pan poseł przyjmie mnie u siebie do pracy????

  Co to dla Pana Godsona 1100 zł? Prawda?

  Żal Panie pośle...

 • PK 2013-05-28 16:00:27

  No to niech pracują w domu. Są takie dziedziny, gdzie zawsze potrzebna jest praca, również w niedzielę. Natomiast funkcjonowanie placówek handlowych naokrągło rozbija życie społeczne. Pan Bóg chce obdarować każdego szczęściem, dla naszego dobra ustala Prawo. I jeśli je stosujemy, jesteśmy szczęśliwi.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane