POSNET TRIO - drukarka fiskalna nowych możliwości

Autor: pr 5 grudnia 2016 13:48

POSNET TRIO - drukarka fiskalna nowych możliwości Fot. mat.pras.

W ofercie Posnet pojawiło się nowe urządzenie – TRIO. Jest to obecnie najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna, a jej modułowa konstrukcja pozwala na dostosowanie do potrzeb użytkownika oraz specyfiki miejsca pracy. TRIO to również pierwsze urządzenie na rynku fiskalnym umożliwiające stworzenie kompaktowego systemu POS, poprzez łatwe połączenie z tabletem lub smartfonem za pomocą dedykowanego uchwytu.

Modułowa rozbudowa urządzenia to nowy standard w produktach Posnet, który producent z sukcesem wprowadza na rynku fiskalnym. Drukarka Trio, poza współpracą z PC, zyskała możliwość dostosowania do wygodnej pracy z tabletem lub smartfonem, co pozwala na stworzenie kompaktowego systemu POS. Połączenie z tabletem ułatwia dedykowany uchwyt, a jego ładowanie odbywa się poprzez port USB drukarki. Mocowanie uchwytu w drukarce oraz jej trójkątny kształt umożliwiają obracanie urządzenia mobilnego z jednej strony na drugą.

- Tablet i smartfon towarzyszą nam na co dzień, również w biznesie. Aplikacji sprzedażowych pracujących  na urządzeniach mobilnych jest co raz więcej – tablet z aplikacją z powodzeniem zastępuje w handlu systemy oparte na komputerach PC. Tworząc drukarkę Trio, projektując jej kształt i funkcjonalności, chcieliśmy połączyć wymagania i potrzeby osób prowadzących działalność z ich codziennymi nawykami w użytkowaniu urządzeń mobilnych. Wykorzystaliśmy nasze doświadczenie w tworzeniu drukarek fiskalnych, aby dać klientom możliwość wyboru między tradycyjnymi systemami POS, a kompaktowym rozwiązaniem zapewniającym wygodę użytkowania i oszczędność miejsca na stanowisku sprzedaży - komentuje Piotr Marzec, dyrektor handlowy w firmie Posnet.

Drukarka Trio to także dodatkowe porty komunikacyjne. Wybór określonego modułu rozszerzenia wyposaża drukarkę w porty, które są udostępniane aplikacji sprzedażowej oraz pozwalają podłączyć i obsłużyć urządzenia peryferyjne, jak waga czy skaner. Trio to również łatwość współpracy z dowolnymi aplikacjami sprzedażowymi opartymi na systemach Windows, Android, Linux, iOS i OS X.
W Trio warto zwrócić uwagę również na dodatkowe opcje wydruku. Poza grafiką w nagłówku i stopce paragonu, właściciel sklepu zyskuje możliwość umieszczenia dowolnej ilości grafik w wybranej części wydruku niefiskalnego. Taka funkcja to nie tylko dodatkowa powierzchnia reklamowa, ale także wsparcie dla akcji sprzedażowych i marketingowych. Trio drukuje także kody 2D, które stały się bardzo popularne i co raz częściej są stosowane w handlu jako dodatkowe źródło informacji dla klienta. Możliwość druku dowolnej ilości grafik można z powodzeniem zastosować do uatrakcyjnienia bonów sprzedażowych czy kuponów rabatowych. Z kolei umieszczenie na paragonie kodu 2D pozwoli przekierować klienta na stronę internetową sklepu, do ankiety elektronicznej nt. jakości obsługi czy dodatkowych informacji o oferowanych produktach i usługach. Takie wykorzystanie opcji wydruku w Trio to wsparcie dla przywiązania klienta i rozwoju programu lojalnościowego.

Niewielkie gabaryty, ergonomiczna konstrukcja i nowoczesny wygląd Trio sprawiają, że drukarka odnajdzie się w wielu aranżacjach przestrzeni sprzedażowych. To urządzenie sprawdzi się zarówno w sklepach spożywczo-przemysłowych, butikach, drogeriach, wyspach marketowych, lokalach gastronomicznych, jak i w pozostałych punktach handlowych i usługowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,19

  • Śr

    4,27

  • Min

    3,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane