PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Posnet wprowadził do oferty nową kasę fiskalną

Autor: dlahandlu.pl/pr 30 marca 2015 13:25

Posnet wprowadził do oferty nową kasę fiskalną Fot. Posnet

W marcu br. firma Posnet wprowadziła do oferty nową kasę fiskalną. Kasa REVO to pierwsze na rynku urządzenie umożliwiające dogodną konfigurację – poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki czy zdefiniowanie istotnych funkcjonalności kasy.

REVO to pierwsza kasa fiskalna, którą można zintegrować z szalką ważącą. Tarowanie i zerowanie wagi wywoływane jest z klawiatury kasy, a jej wskazania pojawiają się bezpośrednio
na wyświetlaczach operatora i klienta. W praktyce oznacza to, że punkt sprzedaży nie będzie wymagał już dwóch oddzielnych urządzeń, kasy i wagi. Teraz wystarczy jedno kompaktowe rozwiązanie - REVO z szalką ważącą, które z powodzeniem mieszczą się na szufladzie kasowej,
a to zapewni też oszczędność miejsca. Waga elektroniczna do kasy REVO została stworzona w wyniku współpracy z Lubelskimi Fabrykami Wag FAWAG.

Integracja kasy z szalką ważącą to nie jedyne rewolucyjne rozwiązanie zastosowane w REVO. Innowacyjna zabudowa mechanizmu frontem do klienta chroni przed dostaniem się zanieczyszczeń i okruchów do wnętrza kasy. Beztroskie użytkowanie kasy zapewnia również silikonowa klawiatura, która uniemożliwia zachlapanie urządzenia oraz mechanizmu. Jej dodatkowe podświetlenie zwiększa komfort pracy bez względu na jakość oświetlenia bądź aranżację wnętrza. Użytkownicy z pewnością docenią również funkcję „REVO przypomina”, która pozwala, aby użytkownik sam zdecydował i zaprogramował o czym kasa ma pamiętać.

Umieszczenie mechanizmu drukującego z tyłu kasy pozwoliło na zastosowanie kolejnego  nowatorskiego rozwiązania, jakim jest wydruk paragonu wychodzący w stronę klienta. Z kolei wyposażenie go w automatyczny obcinacz sprawia, że kasjer nie musi odrywać wydruku, a klient otrzymuje paragon szybciej. Kasa REVO posiada również dwa duże, graficzne wyświetlacze. Wydzielone pole do prezentacji wskazań z wagi oraz duża czcionka ułatwiają kasjerowi wprowadzenie i odczyt danych sprzedaży, a  klient zawsze otrzymuje czytelną i pełną informację
o kupowanych produktach. Z kolei ikony w pasku statusu informują kasjera o działających usługach, statusie kopii elektronicznej oraz zaprogramowanych wcześniej przypomnieniach.

REVO współpracuje z terminalem płatniczym – podczas płatności kartą, informacja o kwocie
do zapłaty wysyłana jest automatycznie z kasy, bez konieczności ponownego wpisywania jej
do terminala. Dodatkowo, poza standardowym wydrukiem paragonu „pozycja po pozycji”, urządzenie umożliwia wydruk blokowy. Paragon drukowany jest wtedy w całości, po jego zatwierdzeniu. Dodatkowo kasa REVO umożliwia zaprogramowanie maksymalnej kwoty paragonu, przy której ma być drukowany NIP nabywcy. Obecnie, według ustawy z dn. 11.03.2004 r., NIP nabywcy drukowany jest wyłącznie, gdy wartość paragonu nie przekracza kwoty 450 zł lub 100 euro.

 

 

    

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane