Postępuje komercjalizacja galerii Stopiak, Biedronka wśród najemców

Autor: www.dlahandlu.pl 7 lutego 2012 13:06

Centrum handlowe Stopiak znajduje się w Nowym Targu, przy ul. Ludźmierskiej 26a. Centrum tworzy kilka obiektów handlowych, w tym m.in.: dwukondygnacyjna galeria handlowa, trzykondygnacyjna galeria wyposażenia wnętrz, oraz market budowlany RCMB. W galerii handlowej znajdują się mi.n.: Biedronka, Pepco, Textilmarket, Schlecker.

W galerii wyposażenia wnętrz ulokowano m.in. salony: MediaExpert, JYSK, Komfort, Abra, Kler. Jako funkcje uzupełniające na terenie kompleksu znajdują sie m.in.: stacja benzynowa i myjnia samochodowa.

- W obiekcie pozostały ostatnie wolne powierzchnie do zagospodarowania na I piętrze w galerii handlowej - mówi Wojciech Drozd, właściciel firmy RetPro, która zajmuje się komercjalizacją obiektu.

- Na początku procesu komercjalizacji, wszyscy najemcy chcą się lokować na parterze. W miarę wyczerpywania sie dostępnej powierzchni, rozpoczyna się zainteresowanie powierzchnią na I piętrze, którego wielu najemców niesłusznie się obawia. Monitorujemy obroty osiągane w naszych obiektach na parterze i na I piętrze, i np. w Galerii Mrówka w Ciechanowie, obroty na I piętrze nie odbiegają od średniej dla firm ulokowanych na parterze. Podobnie jest w Nowym Targu. Choć muszę przyznać, iż generalna zasada jest taka, iż w galeriach najlepiej sobie radzą rozpoznawalne marki, a gorzej małe lokalne firmy, w szczególności w branży odzieżowo-obuwniczej, dlatego przede wszystkim do firm sieciowych kierujemy swoją ofertę - dodaje Wojciech Drozd.

RetPro zajmuje sie kompleksową komercjalizacja i zarządzaniem inwestycjami komercyjnymi. Oprócz Centrum Handlowego Stopiak, firma zarządza m.in.: Galerią BEM (Zambrów), Galerią NDM (Nowy Dwór Mazowiecki), Galerią Mrówka (Ciechanów), Galerią Łomża.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Stopiak Bać-Pol 2012-02-07 13:36:51

  dwa bratanki

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,24

 • Śr

  2,54

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane