Powierzchnia Galerii Pomorskiej powiększy się do 43 tys. mkw.

Autor: www.dlahandlu.pl 14 listopada 2012 10:15

Resolution Property, wiodący europejski inwestor nieruchomości, w połowie przyszłego roku zamierza rozpocząć rozbudowę Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Centrum handlowe powiększy się do ponad 43 tys. metrów kwadratowych, na których ulokowanych zostanie łącznie 130 sklepów.

Rozpoczęcie rozbudowy Galerii Pomorskiej zaplanowano na połowę 2013 roku. Nowe skrzydło powstanie na fragmencie obecnego parkingu i będzie połączone z istniejącym centrum handlowym, w którym obecnie znajduje się ponad 100 sklepów, w tym hipermarket Carrefour, zlokalizowanych na powierzchni 29950 mkw. Przebieg prac związanych z modernizacją Galerii Pomorskiej podzielono na etapy w taki sposób, aby w trakcie ich trwania centrum handlowe oraz parkingi pozostały łatwo dostępne dla klientów. Przewidywanym terminem zakończenia prac jest jesień 2014.

Równolegle z planowaną rozbudową trwały negocjacje dotyczące komercjalizacji nowej części galerii. Podczas nich sfinalizowano umowy z najemcami dla około 40% rozbudowywanej powierzchni.

Jednym z elementów szerokiego planu modernizacji Galerii Pomorskiej jest realizacja multipleksu Kina Helios, które ma zostać otwarte w grudniu bieżącego roku. Poza rozwojem rozrywkowej części centrum, atrakcyjność galerii podnosi dostępność oferty popularnych marek, takich jak H&M, Reserved, Smyk, Empik, Cubus, KappAhl, RTV EURO AGD, Takko, Mohito czy Rossmann.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    9,72

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9628

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane