PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Powierzchnie handlowe w kompleksie Plac Unii wynajęte w 65 proc.

Autor: ISB 22 maja 2012 15:14

Kompleks biurowo-handlowy Plac Unii w Warszawie, realizowany kosztem 150 mln euro przez spółkę firm deweloperskich Liebrecht&Wood (L&W) i BBI Development NFI (BBID), ma już wynajętej 30 proc. powierzchni biurowej i 65 proc. powierzchni handlowej, poinformowała Kamila Zębik, partner zarządzający L&W.

- Mamy już wynajętej 30 proc. powierzchni biurowej i 65 proc. powierzchni handlowej. Na półtora roku przed oddaniem inwestycji to bardzo dobry wynik - powiedziała Zębik na spotkaniu z dziennikarzami. Podkreśliła, że do udzielenia finansowania bankowego wystarczy tylko 15 proc. wynajętej powierzchni.

Kompleks Plac Unii liczy prawie 57 tys. mkw. powierzchni - 41,3 tys. mkw. biurowej klasy A+ i 15,5 tys. mkw. handlowej z lokalami od 40 mkw. Budynek ma być oddany w czwartym kwartale 2013 roku.

Kamila Zębik przypomniała, że koszt tej inwestycji to ok. 150 mln euro. - Kapitał własny, który wydatkowała już spółka zostanie docelowo uzupełniony 105 mln euro kredytu - powiedziała partner L&W.

Dodała, że na razie nie wiadomo, czy po zakończeniu inwestycji kompleks zostanie zatrzymany, czy sprzedany. Wcześniej informowano, że przy zakładanych parametrach wyceny gotowy i w pełni wynajęty obiekt wart będzie ponad 1 mld zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane