Powódź niszczy kolejne sklepy

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.p 27 maja 2010 07:45

Powódź niszczy kolejne sklepy

Jak dowiedział się portal dla handlu.pl, jedna z placówek sieci Euro Sklep została kompletnie zniszczona przez powódź. - Chodzi o sklep w Wilkowie koło Kazimierza nad Wisłą. Straty szacujemy na około 500 tys. zł - mówi Ryszard Grabowiec z-ca dyrektora ds. rozwoju Polskiej Sieci Handlowej Euro Sklep.

- Sklep pół roku temu przeszedł kompleksową modernizację, teraz jest zalany po sufit. Trzeba będzie wybudować placówkę od podstaw. Zatowarowanie nadaje się do wyrzucenia. Na razie nie otrzymaliśmy innych informacji o stratach spowodowanych przez powódź - wyjaśnia Ryszard Grabowiec.

Sklep w Wilkowie był ubezpieczony. - Właściciele sklepów zrzeszonych w sieci ubezpieczają placówki na własny rachunek, większość z nich decyduje się na ten krok - dodaje z-ca dyrektora ds. rozwoju sieci.

Sieć handlowa Euro Sklep S.A. to organizacja handlowa zrzeszająca ponad 600 sklepów w południowej Polsce o 100 proc. polskim kapitale. Jest spółką, operatorską koordynującą działania wobec sklepów w oparciu w umowy franchisingowe. Siedziba firmy mieści się w Bielsku-Białej.
Sieć jest obecna w województwach: śląskim, małopolskim, opolskim, dolnośląskim, lubelskim, podlaskim, mazowieckim, świętokrzyskim,
podkarpackim oraz łódzkim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,33

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane