PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Powstaje Kaufland na warszawskiej Pradze

Autor: portalspozywczy.pl 22 maja 2010 19:43

U zbiegu ulic Naczelnikowskiej i Księcia Ziemowita powstaje hipermarket sieci Kaufland. Budynek sklepu już stoi. Obecnie trwają prace wykończeniowe, ekipy pracują także nad zagospodarowaniem terenu przed budynkiem. Można przypuszczać, że hipermarket zostanie uruchomiony w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Praski sklep sieci Kaufland będzie konkurował o klientów z hipermarketem Tesco przy ul. Stalowej. Oba sklepy będzie dzielić odległość zaledwie kilkuset mertów.

To kolejna placówka niemieckiego operatora w dużym mieście, wcześniej sieć preferowała jako lokalizację dla swoich sklepów średniej wielkości miejscowości. Jeszcze w tym roku na działce powierzchni 2,7 ha. przy ul. Naczelnikowskiej i Birżańskiej, na warszawskim Targówku może powstać centrum handlowe Kaufland. Będzie to drugi sklep tej sieci w samej stolicy. W lutym br. ruszył hipermarket sieci w podwarszawskich Ząbkach.

Dotychczas placówki działały jedynie w okolicy Warszawy, w Piasecznie, Jabłonnie, Żyrardowie, Wołominie i Nowym Dworze Mazowieckim.

Na koniec ubiegłego roku Kaufland zarządzał w Polsce siecią ok. 130 placówek handlowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane