Powstaje platforma sprzedaży żywności on line od lokalnych producentów

Autor: dlahandlu.pl 29 września 2014 13:25

Powstaje platforma sprzedaży żywności on line od lokalnych producentów

Powstaje serwis oraz aplikacja mobilna do automatycznego zamawiania w internecie żywności od lokalnych producentów - cabas.pl. - Na rynek planujemy wejść na początku 2015 roku. Sprzedawców do współpracy szukamy już teraz - mówi Rafał Rudnicki, CEO Roygard, firmy która realizuje projekt.

 

CABAS.pl to platforma, w której oferowane będą produkty dostarczane przez wyspecjalizowaną grupę, sprawdzonych producentów. - Nie skupiamy się na dużych sieciach handlowych, ale na producentach oferujących produkty naturalne, regionalne i tradycyjne. CABAS.pl to miejsce, w którym klient otrzyma produkt świeży, ekologiczny i tradycyjny - wprost od lokalnych dostawców - przekonuje założyciel platformy. 

Dwa lata temu 8 proc. internautów zamawiało żywność online, teraz jest to 25 proc. Duże sklepy i sieci handlowe są coraz bardziej świadome kierunków rozwoju, dlatego już teraz wprowadzają swoją ofertę na rynek e-commerce. A co z lokalnymi producentami, którzy niekoniecznie mają możliwości i narzędzia, aby sprzedawać w internecie? To właśnie dla nich tworzymy CABAS.pl - narzędzie do sprzedaży online, które pozwoli im zaistnieć w sieci" - przekonuje Rafał Rudnicki, autor projektu.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Jego ideą jest wsparcie lokalnych producentów, oferujących żywność zdrową i tradycyjną.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ekonsulting 2015-06-25 01:09:14

  aplikacje dla platform e-commerce:

  artmetic.pl

 • gość 2014-09-30 00:07:36

  Świetny pomysł!

 • gość 2014-09-29 22:56:18

  fajny pomysł i ładna strona - czekam na rozwój wydarzeń :D

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane