PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Powstała mobilna wersja kart programów lojalnościowych

Autor: dlahandlu.pl 14 września 2012 10:05

Firma LSI Software stworzyła aplikację na smartfony, która zbiera karty członkowskie programów lojalnościowych, kupony oraz bilety wstępu w jednym miejscu. Aplikacja blue pocket działa we wszystkich systemach operacyjnych.

- Pierwszymi partnerami blue pocket są takie marki jak Sfinks, Top Secret, Instytuty Kosmetyczne Eris, Solo Pizza, McArthur, Hexeline, Ochnik, Chłopskie Jadło, Wook, Pizza Dominium, Telepizzeria Tino, Answear.com, Vabbi. Użytkownicy będą informowani o wszystkich rabatach, obniżkach oraz promocjach marek współpracujących - mówi Grzegorz Siewiera, prezes firmy LSI Software, która stworzyła aplikację - Aby ułatwić użytkownikom korzystanie z aplikacji, stworzyliśmy blue kod (rodzaj kodu QR), którego zeskanowanie pozwala pobierać nie tylko karty, ale również kupony rabatowe z gazet, plakatów, billboardów, stron internetowych czy innych materiałów promocyjnych. To sprawia, że klienci mogą korzystać z promocji bez konieczności drukowania ich bądź wycinania. Firmy mogą zamieszczać kupony w postaci blue kodu np. na reklamach prasowych. Po jego zeskanowaniu użytkownik otrzyma kupon rabatowy - dodaje.
Blue pocket umożliwia także tworzenie i przechowywanie w aplikacji kart członkowskich organizacji. Członkowie, którzy nie korzystają jeszcze aplikacji, będą otrzymywali e-mail z informacją o możliwości jej pobrania wraz z kartą członkowską.

Aplikacja informuje z którego kanału pochodził kod, który zeskanował klient, czyli skąd dowiedział się o promocji (plakat, ulotka, reklama w konkretnej gazecie, Internet). Daje to możliwość analizy najskuteczniejszych form promocji.

Program wskazuje także wszystkie promocje i zniżki, jakie oferuje firma, znajdujące się w pobliżu aktualnego miejsca pobytu użytkownika. 

Korzystając z blue pocket wszystkie dane o promocjach i punktach zebranych w programach lojalnościowych zapisywane są w tzw. „chmurze", co sprawia, że informacje można odzyskać także po zgubieniu lub kradzieży telefonu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane