Powstała nowa grupa zakupowa - Kropla Polski Detal

Autor: dlahandlu.pl 1 grudnia 2015 13:39

Powstała nowa grupa zakupowa - Kropla Polski Detal

Kropla Polski Detal  to nowa grupa zakupowa, zrzeszającą średnie i  małe sklepy działające w branży spożywczej w Warszawie i okolicach. W chwili obecnej sieć skupia 210 placówek.

W imieniu członków grupy Kropla negocjuje z dostawcami ceny zakupu oraz ustala z producentami zasady wsparcia „po sprzedaży” dla placówek detalicznych. Ponadto sieć organizuje dla swoich uczestników promocje cenowe oraz możliwości uczestniczenia w akcyjnych zakupach produktów po okazyjnych cenach.

Specjalnością sieci jest segment alkoholowo – napojowy, choć zakres umów zawartych z dystrybutorami i producentami sprawia, że oferta dla sklepów jest kompletna. Do grupy może przystąpić każda placówka handlowa oferująca swoim klientom wyroby branży spożywczej, gdy jej lokalizacja nie koliduje z innymi placówkami pozostającymi w sieci (wówczas przystąpienie może wymagać zgody bezpośredniego sąsiada) . Placówka uczestniczy w pracach sieci w zakresie w jakim jest to możliwe z uwagi na oferowany przez nią asortyment, wielkość powierzchni handlowej, lokalizację etc. Sieć nie stawia wstępnych warunków co do przystąpienia, jednak pozostawanie w niej jest uwarunkowane wiarygodnością placówki (solidni płatnicy) oraz lojalnością w zakresie zadeklarowanych przez  placówkę obszarów współpracy z siecią.

Sieć zapewnia swoim uczestnikom według ich potrzeb: wizualizację placówek (design, kasetony, banery, oklejenia witryn), opiekę koordynatorów rynku (bieżące rozwiązywanie konfliktów w relacjach z dostawcami i producentami,  bieżąca analiza ofert cenowych, analiza i ustalanie asortymentu), publikowane promocje dla konsumentów (plakaty, gazetki), promocje dla placówek ( TOP-y cenowe najlepiej rotujących się produktów).

Kropla spółka komandytowa ma biuro w Warszawie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Milirthar 2017-09-04 13:14:52

  Piwo Łomża u Kropli w Ursusie kosztuje 2 zł :D A Łomża wróciła w polskie ręce. Polskie piwo, w polskiej sieci handlowej... to mi się podoba :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,59

 • Śr

  3,49

 • Min

  1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane