PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Powstało sześć nowych salonów drzwi i podłogi VOX

Autor: dlahandlu.pl 30 maja 2012 14:44

Drzwi i podłogi VOX - ogólnopolska sieć salonów z drzwiami, podłogami i materiałami wykończeniowymi w pierwszym półroczu otworzyła 6 nowych punktów franczyzowych - w Murowanej Goślinie, Krośnie, Łodzi, Rzeszowie, Chojnicach i Białymstoku.


„ Zauważyliśmy, że otwierane salony stają się z czasem kluczowymi punktami sprzedaży drzwi i podłóg na rynkach lokalnych, szczególnie tam gdzie do tej pory nie było specjalistycznych sklepów - mówi Arkadiusz Palus, pełnomocnik ds. rozwoju sieci franczyzowych sieci Vox.
W nowo otwartych salonach - na wzór już działających w Polsce - klienci będą mogli wybierać spośród drzwi, podłóg naturalnych, paneli i wielu innych materiałów wykończeniowych. Świadczone będą również wszystkie dostępne usługi okołosprzedażowe takie jak montaż, transport, wycena i pomiar towaru oraz doradztwo projektanta wnętrz.
Drzwi i podłogi VOX planują otworzyć do końca roku jeszcze 4 punkty franczyzowe. Obecnie sieć liczy 29 salonów własnych, 15 franczyzowych działających pod marką Drzwi i podłogi VOX oraz 15 punktów franczyzowych współpracujących z siecią.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane