Pożar dachu Galerii Północnej. Wydarzenie nie wpłynie na termin otwarcia

Autor: dlahandlu.pl 2 maja 2017 08:43

We współpracy z odpowiednimi służbami zakończone zostały prace wyjaśniające przyczyny niegroźnego pożaru dachu Galerii Północnej. Straty powstałe w wyniku wydarzenia zostały oszacowane jako marginalne i z całą pewnością w żaden sposób nie wpłyną na termin otwarcia Galerii Północnej.

Jak wyjaśniają przedstawiciele inwestora, pożar powstał w trakcie prac nad izolacją dachu, doszło do zapalenia niewielkiego fragmentu poszycia. Pożar został ugaszony szybko i sprawnie, nie stanowiąc zagrożenia dla życia i zdrowia osób przebywających na terenie budowy oraz w sąsiedztwie Galerii Północnej. 

Straty powstałe w wyniku wydarzenia są marginalne i z całą pewnością w żaden sposób nie wpłyną na termin otwarcia Galerii Północnej, planowany na III kwartał br. Obecnie trwają już prace porządkowe na miejscu zdarzenia. 

W momencie zdarzenia na terenie obiektu przebywało około 100 osób – przede wszystkim pracownicy nadzoru ze strony firmy Unibep SA (generalny wykonawca), ochrona oraz pracownicy firm podwykonawczych, wykonujących prace w obrębie dachu i w innych częściach galerii. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane