PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

PPHU Specjał przenosi się do kompleksu SEGRO Business Park Łódź

Autor: dlahandlu.pl 9 kwietnia 2015 11:00

Grupa Kapitałowa Specjał, jedna z największych firm dystrybucyjnych w Polsce, w połowie roku przeniesie swoją działalność z dotychczas zajmowanego obiektu na terenie SEGRO Logistics Park Łódź do kompleksu SEGRO Business Park Łódź. W nowej siedzibie Grupa zajmie powierzchnię ok. 6 800 mkw. W transakcji pośredniczyła agencja AXI IMMO.

Na terenie SEGRO Business Park Łódź najemca zajmie ok. 6 800 mkw., z czego prawie 6 300 mkw. stanowi powierzchnia magazynowa, a pozostała część to pomieszczenia biurowo-socjalne. Magazyn zostanie wyposażony w nowoczesne regały oraz komory chłodnicze. Rozpoczęcie operacji w nowym obiekcie planowane jest na koniec czerwca 2015 roku.

- Grupa Kapitałowa Specjał od początku swojego istnienia rozwija się bardzo dynamicznie zwiększając systematycznie swój zasięg, intensywnie rozbudowując infrastrukturę oraz inwestując w ludzi i nowoczesne systemy informatyczne. Dzięki relokacji działalności w obrębie Parków SEGRO w Łodzi będziemy mogli dopasować nową powierzchnię do naszych potrzeb i unowocześnić magazyn, zapewniając tym samym lepsze warunki przechowywania i dystrybucji wszystkich produktów – informuje prezes zarządu Grupy Kapitałowej Specjał Krzysztof Tokarz.

SEGRO Business Park Łódź zlokalizowany jest w Polsce centralnej, w odległości 6 kilometrów od centrum miasta, 15 kilometrów od połączenia z autostradą A2 oraz 2 kilometrów od powstającego węzła z autostradą A1. Kompleks zajmuje powierzchnię ponad 47 000 mkw., wśród której znajduje się budynek z modułami small business unit od 750 mkw. Docelowo park zaoferuje 55 000 mkw. powierzchni.

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane