Pracownicy Biedronki apelują do Daniela Olbrychskiego w sprawie reklamy

Autor: wirtualnemedia.pl 2 kwietnia 2013 12:13

Stowarzyszenie Stop Wyzyskowi Biedronka, zrzeszające byłych i obecnych pracowników tej sieci, protestuje przeciw udziałowi Daniela Olbrychskiego w jej reklamie.Stowarzyszenie tłumaczy, że Biedronka należy do portugalskiego koncernu i była karana sądownie za łamanie praw pracowników - podaje serwis wirtualnemedia.pl.

Zarząd Stop Wyzyskowi Biedronka napisał do Daniela Olbrychskiego list nie tylko ze względu na udział aktora w kampanii reklamującej polską żywność w Biedronce, rozpoczętej w drugiej połowie lutego. Powodem stał się również wywiad, którego Olbrychski udzielił niedługo potem tygodnikowi „Wprost". Aktor zadeklarował w nim m.in., że „ta reklama wyszła naprzeciw moim oczekiwaniom prywatnym, upodobaniom kulinarnym, bo polska żywność smakuje mi najbardziej. W zasadzie w tej reklamie nie gram, tylko mówię prawdę".

Biuro prasowe Jeronimo Martins Polska zwraca uwagę, że stowarzyszenie opisało w liście przypadki i sprawy sądowe sprzed lat, dawno już zakończone i rozstrzygnięte.  

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • yoyo 2013-04-17 12:15:52

    Do byłego HACCP - widocznie byłeś słabym pracownikiem a na dodatek nie potrafisz pisać w języku polskim.

  • polnac 2013-04-16 10:57:56

    fb -> Nie kupuje w zagranicznych marketach.

  • Polak 2013-04-03 08:56:38

    Brawo Brawo Brawo, Polsko obudź się w marketach i dyskontach nie jest tanio a jakość towarów jest bardzo niska a nasi rodacy pracują tam jak w współczesnych obozach. Jak już padnie Polski handel to oni będą nam dyktować warunki, jeszcze nie jest za późno wake up !!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane