Pracownicy Biedronki będą dostawać premię za brak absencji

Autor: www.dlahandlu.pl za solidarnosc.gda.pl 24 marca 2016 10:16

Na spotkaniu z pracodawcą poinformowano o wprowadzeniu premii za brak absencji, w formie zbliżonej do zaproponowanej przez organizację zakładową - podał związek zawodowy działający w Jeronimo Martins Polska.

Głównym założeniem przedstawionym przez Komisję Zakładową Solidarność w JMP S.A. była premia za brak absencji w formie stałego, niezależnego dodatku do wynagrodzenia w kwocie 150 zł brutto dla wszystkich pracowników sklepów Biedronka.

- Przedstawione zmiany w premiowaniu braku absencji w dużej mierze są zbieżne z przedstawioną przez związek zawodowy propozycją - podaje związek.

W związku z przedstawionymi na spotkaniu podwyżkami na rok 2016, komisja zakładowa jest na stanowisku, że są one nie tylko niesatysfakcjonujące, a także niesprawiedliwe, gdyż wyłączają sporą grupę pracowników z podwyżek związanych z ich okresami stażu pracy.

Jak podaje związek na swojej stronie internetowej, komisja w najbliższym czasie wystosuje pismo do Zarządu JMP w Polsce oraz w Portugalii ze stanowczym protestem odnośnie proponowanej formie podwyżek. Komisja uważa, że wynagrodzenia pracownicze, powinny wzrosnąć o 500 zł brutto dla każdego pracownika od obecnej podstawy wynagrodzenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Biedra 2016-03-29 14:37:11

  Poza tym dla jakich wszystkich ??? 150 ZL za brak absencji dostana tylko kasjerzy. Kierownicy i zastepcy nie ...

  Bo przeciez oni nie choruja...tylko z zapaleniem pluc choddza do pracy... Po raz kolejny firma pokazuje ze kierownik jest nikim w tej firmie :/

 • bialap 2016-03-26 23:09:50

  bardzo niesprawiedliwe jest brak podwyżki dla pracowników pracujących powyżej 10lat...

 • prawdziwy qweerty :) 2016-03-26 11:57:56

  Premia za brak absencji zbieżna........ czyli kwotowo tak , w tej formie tak ale dla wszystkich.......

  Niesprawiedliwe są podwyżki- tylko dla wybranych grup stażowych

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane